Featured

Mycie paneli fotowoltaicznych

myjka mansson mycie paneli fotowoltaicznychOferujemy mycie paneli fotowoltaicznych w oparciu o nowoczesny, specjalistyczny sprzęt, który w sposób niepowodujący żadnych uszkodzeń przywraca pełną wydajność Państwa instalacji.

Obsługujemy zarówno gospodarstwa domowe posiadające niewielką ilość paneli jak i bardzo duże farmy fotowoltaiczne. Wynajmując nas oszczędzacie Państwo znaczące ilości pieniędzy, ale także przedłużacie żywotność swoich urządzeń.

Badania przeprowadzone przez naukowców jasno pokazują, że poprzez osiadające na panelach zanieczyszczenia atmosferyczne, kurz, glony, pleśnie i inne zabrudzenia wydajność instalacji spada aż do 30%, nie wspominając już o znacznym skróceniu żywotności. Nasz sprzęt daje pełną gwarancję bezpieczeństwa Państwa prywatnych "elektrowni", a aplikacja na smartfonie jasno Wam pokaże o ile podniesie się wydajność paneli. Na życzenie podeślemy wyniki badań, jeśli nie jesteście przekonani do tej inwestycji. Wydając pieniądze na naszą usługę w istocie zaoszczędzicie w skali roku o wiele więcej.

Poza tym wykonujemy mycie dachów, kostki brukowej, elewacji, ogrodzeń, tarasów oraz wszelkich powierzchni betonowych. Zajmujemy się również pielęgnacją drzew oraz wycinamy drzewa zagrażające budynkom, drogom i innym obiektom. Wszystkie prace wykonujemy przy zastosowaniu technik alpinistycznych, ale dysponujemy również podnośnikiem 17 metrów.

Działamy głównie w województwie łódzkim, ale zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkich zainteresowanych.

Fotowoltaika - dobór, projektowanie, montaż

Dobór, projektowanie i montaż instalacji fotowoltaicznych.

Kompleksowa realizacja wszystkich zleceń związanych z instalacjami fotowoltaicznymi.

fotowoltaika slogany

 

Fotowoltaika umożliwia wytwarzanie energii elektrycznej wykorzystując promieniowanie słoneczne. Tak pozyskany prąd zasila wszystkie urządzenia znajdujące się w domu lub firmie. Dobrze dobrana instalacja umożliwia zmniejszenie rachunków za prąd do 90%. Nie są tutaj potrzebne akumulatory, ponieważ nadwyżki energii magazynowane są w sieci.

Oferujemy kompleksową realizację instalacji fotowoltaicznych począwszy od zaprojektowania aż do wybudowania i oddania do użytku.

Instalacja fotowoltaiczna to inwestycja, która zwróci Ci się w przyszłości. Ceny energii elektrycznej stale rosną, a decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej możesz stać się od nich niezależny, gdyż zamiast kupować ją od dystrybutora, produkujesz ją sam.

Możesz mieć wiele korzyści finansowych zarówno jako osoba prywatna jak i firma. Aktualnie przy montażu instalacji można skorzystać z rządowego dofinansowania w wysokości 5000 zł. Dodatkowo ulga podatkowa dla klientów indywidualnych (od 18 do 32%) oraz dla rolników (25%). Firma ma możliwość zakwalifikowania instalacji jako kosztu działalności w 100%.

Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół pomoże dobrać odpowiednie elementy instalacji oraz omówi wszelkie związane z nią zagadnienia. Zastosowane panele słoneczne oraz dokładność wykonania instalacji przyczynią się do jej długotrwałego działania. Projektujemy instalacje fotowoltaiczne w taki sposób, by nasi klienci mogli jak najpełniej wykorzystać energię słoneczną dla swoich potrzeb. To ekologiczne źródło energii pozwala oszczędzać pieniądze, a także zyskać niezależność energetyczną. Jest to dobry sposób inwestycji, która pozwoli Ci obniżyć koszty utrzymania domu oraz zapewnić bezpieczeństwo przed wzrostami cen energii.

 

 

 

Nie czekaj. Umów się już dziś.

 

Dzwoń już dziś.............. 533 036 332

                     .............. 504 185 630

 

Mycie i czyszczenie dachów.

60x60Mycie dachów, szybko, skutecznie, profesjonalnie.

 

Udrażnianie kanalizacji i rur spustowych w domach jednorodzinnych i obiektach przemysłowych.

Łódź, Wrocław, Warszawa i okolice.

 kontakt

sklep turysty