Featured

Mycie paneli fotowoltaicznych

myjka mansson mycie paneli fotowoltaicznychOferujemy mycie paneli fotowoltaicznych w oparciu o nowoczesny, specjalistyczny sprzęt, który w sposób niepowodujący żadnych uszkodzeń przywraca pełną wydajność Państwa instalacji.

Obsługujemy zarówno gospodarstwa domowe posiadające niewielką ilość paneli jak i bardzo duże farmy fotowoltaiczne. Wynajmując nas oszczędzacie Państwo znaczące ilości pieniędzy, ale także przedłużacie żywotność swoich urządzeń.

Badania przeprowadzone przez naukowców jasno pokazują, że poprzez osiadające na panelach zanieczyszczenia atmosferyczne, kurz, glony, pleśnie i inne zabrudzenia wydajność instalacji spada aż do 30%, nie wspominając już o znacznym skróceniu żywotności. Nasz sprzęt daje pełną gwarancję bezpieczeństwa Państwa prywatnych "elektrowni", a aplikacja na smartfonie jasno Wam pokaże o ile podniesie się wydajność paneli. Na życzenie podeślemy wyniki badań, jeśli nie jesteście przekonani do tej inwestycji. Wydając pieniądze na naszą usługę w istocie zaoszczędzicie w skali roku o wiele więcej.

Poza tym wykonujemy mycie dachów, kostki brukowej, elewacji, ogrodzeń, tarasów oraz wszelkich powierzchni betonowych. Zajmujemy się również pielęgnacją drzew oraz wycinamy drzewa zagrażające budynkom, drogom i innym obiektom. Wszystkie prace wykonujemy przy zastosowaniu technik alpinistycznych, ale dysponujemy również podnośnikiem 17 metrów.

Działamy głównie w województwie łódzkim, ale zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkich zainteresowanych.

Nie czekaj. Umów się już dziś.

 

Dzwoń już dziś.............. 533 036 332

                     .............. 504 185 630

 

Mycie i czyszczenie dachów.

60x60Mycie dachów, szybko, skutecznie, profesjonalnie.

 

Udrażnianie kanalizacji i rur spustowych w domach jednorodzinnych i obiektach przemysłowych.

Łódź, Wrocław, Warszawa i okolice.

 kontakt

sklep turysty